Minecraft İndir

Minecraft Eşya Rehberi


Minecraft 1.12.2 İndir


Minecraft İndir

Minecraft eşya yapımı

Türkçe minecraft

13 Ocak 2014 Pazartesi

Minecraft 1.7.4 Full İndir


Beklendiği üzere Minecraft 1.7.4 sürümü çıktı. İlk olarak bir çok sitede demosunu gördünüz. Biz ise oyunun full sürümü çıkmadan konuyu açmak istemedik. Sitemizde kendi sunucularımız üzerinden güvenle indireceğiniz bu oyun full ve bedavadır. Oyunu indirmeden önce yazımızı okuyarak oyun ve sürüm hakkında geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.
Oyundaki yenilikler ile başlayalım.

Minecraft 1.7.4 Yenilikler

Render sorunları düzeltildi
Twitch üzerinden canlı yayın yapma.
Bazı Ufak Tefek Hatalar ve sorunlar düzeltildi.
Daha hızlı açılabilmesi için geliştirmeler yapıldı
Minecraft 1.7.4 Kurulumu
Minecraft sürümlerinde hep java sürümleriyle kurulumu gerçekleştiriyorduk. Bir çok arkadaşımız kurulum esnasında sıkıntı yaşıyordu. Hatta virüs olarak algılayıp açamayanlar bile oluyordu. Şimdiki sürümde ise rar dosyasını indirdikten sonra içinden tek bir setup dosyası çıkacak. Ona çift tıkladıktan sonra basit bir şekilde next seçeneği ile ilerleyin. Kurulum bitince başlatmak için size soracak. Oyun kurulumu bu kadar basit. Masaüstünüzde artık bir Minecraft göreceksiniz. Play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna ilk girerken bir rumuz girmeniz istenecek. Bu bölümden isim girin. Ardından options kısmına gelin. Orada Language bölümüne tıklayın. Diller seçeneğinden Türkçe 'yi seçerek oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. Sizler için kısaca oyunu hem Türkçeleştirdik hemde kurulumu anlattık. Siz konu altında takıldığın her konu için bize yazabilirsiniz.

Minecraft 1.7.4 Full İndir
Minecraft 1.7.4 indir <<<<<< Linke tıkla
Twitch 'ten Canlı Yayın Yapılışı
Minecraft üzerinden twitch ile canlı yayın yapmak için gerekli bilgiler;
İlk olarak Mojang Account Setting sayfasından hesabınıza bağlamanız gerekiyor.
Sonra oyundan Options – > Boardcast sayfasından yayın ayarlarınızı yapınız. **Yayına bağlanabilmek için orjinal minecraft hesabınızın olması gerekmektedir.
Yayına girmek ve kapatmak için  F6 tuşunu kullanabilirsiniz tabi istediğiniz tuşu da ayarlayabilirsiniz.
Sizlere gerekli bütün bilgileri verdik. Sizlerden tek istediğimiz bunca emek karşısında bir teşekkür mesajıdır. Oyun güvenli sunucularımızda virüssüz olarak barındırılmaktadır. Bir çok sitedeki gibi sizi reklamlı ve zor indirilen sitelere yönlendirmiyoruz. Sadece yukarıda indirme linkine tıklayın ve indirin. 
Minecraft Oyun İçi Görüntüler


Oyun için genel olarak yapılan bir çok yorumdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Elbette herkesin oyunu çok iyi bilmesi veya kurulumdan anlaması gerekmiyor. Ancak bir şeyi çok iyi bilmiyorsak acımasızca da eleştirmemek gerekiyor. Sizlere kendi sunucularımızdan internet hızınızın maximum ölçüsünde indirme imkanı sunuyoruz. Virüssüz , reklamsız olarak full sürümünü sunuyoruz. Tamamen çalıştığını yorumlarımızdan da okuyabilirsiniz. İndiren ve sitemizi tercih eden herkese teşekkür ederim.


EMEĞE SAYGI İÇİN BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN
Devamını oku ...

3 Ocak 2014 Cuma

Minecraft Oyun Videoları ve AnlatımıMerhaba arkadaşlar,

Minecraft siteleri içerisinde en çok yorumlanan ve ziyaret edilen sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bu bölümde sizlere oyunu daha keyifli hale getirebilmek için neler yapabiliriz diye düşündük. Oyunda başarılı olmuş ve iyi yerlere gelmiş arkadaşlarımız yeni başlayan oyunculara önerilerde bulunarak oyunu daha iyi konuma getirebilirler. Bunu nasıl sağlayacağız hemen anlatalım. Usta oyuncular oyun anlatımlarını bizlere ulaştıracaklar. Bizlerde sitemizde Minecraft usta oyuncularının oyun içi görüntülerini video olarak her gün onbinlerce kişinin ziyaret ettiği sitemizde yayınlayacağız.
Kategoriler
1. Oyun kurulumu ve Anlatımı
2. Oyundan Başarı Videoları
3. Server Tanıtımı

Bu 3 alanda bizlere videolarınızı ulaştırabilirsiniz. Öncelikle sizler videolarınızı youtube'ye upload edeceksiniz. Sonra bize linkini vereceksiniz. Bizlerde sitemizde sizin anlatımınızla oyunu tanıtmış olacağız. Bu yöntemle genç arkadaşlarımıza para kazanma şansı da sağlamış olacağız. Amacımız hem bu oyunu sevdirmek hem de sizlere bu oyun vasıtasıyla ek gelir sağlayabilmek. Sadece gerçekten başarılı oyun anlatımları sitemize eklenecektir. Nasıl para kazanacağını bilmeyenlere mail ile konu izah edilecektir. Biz geçici olarak youtube 'de beğendiğimiz bir kaç oyun videosunu sizlerle paylaşacağız. Sizlerde videonuzu çekin onbinlerce kişi izlesin sizde para kazanın

İletişim : sihirbazlabuyulugeceler@hotmail.com

Not : Video gönderen arkadaşlarımız isimleriyle bu konu altında onur listesinde yer alacaktır. Videolar geldikçe aşağı eklenecektir.

Minecraft Ev Yapımı


Oyun içi video
Devamını oku ...