Minecraft İndir

Minecraft Eşya Rehberi


Minecraft 1.12.2 İndir


Minecraft İndir

Minecraft eşya yapımı

Türkçe minecraft

18 Mart 2013 Pazartesi

Minecraft Tabela Renkli Yazma | Minecraft Renkli Yazma | Renkli Sign

Merhaba sevgili minecraft oyuncuları, bugün sizlere tabelalara nasıl renkli şekilde yazı yazabiliriz bundan bahsediceğiz.

Önemli bir not : Bu işlem sadece mod yüklü multiplayer serverlarda olmaktadır, singleplayerde mod kurmanız gerekliÖncelikle minecraft tabela renkli yazmak (renkli sign yapmak) için 1 adet tabela yeterli, tabelayı istediğimiz bir yere koyuyoruz ve üstüne tıklıyoruz, ardından birşeyler yazmadan önce "ve" işareti yani & işaretini koyuyoruz ardından sıfır(0) dan dokuz(9)'a kadar ve "a" harfinden "f" harfine kadar yanına işaret koyuyoruz, ardından boşluk bırakmadan yazımızı yazıyoruz.

Örnek vericek olursak; tabelaya "&1fullminecraftindir.blogspot.com" yazarsam görüntü mavi şekilde yani şu şekilde görünecektir tabela : "fullminecraftindir.blogspot.com" böylece renkli yazı ile kullanıcıların ilgisini çekebilirsiniz. Her ne kadar siyah asil dursada :)

Elmasınız bol olsun..! fullminecraftindir.blogspot.comLÜTFEN 30 SANİYENİZİ AYIRIP YORUM YAZIN!
EMEĞE SAYGI!

fullminecraftindir.blogspot.com gururla sunar.

DMCA
Bu yazıdaki resim video yazı ve diğer materyaller DMCA tarafından yasal olarak korunamaktadır kopyalanması yada kaynak göstermeden değiştirilip yayınlanması kesinlikle yasakdır.

8 yorum: