Minecraft İndir

Minecraft Eşya Rehberi


Minecraft 1.12.2 İndir


Minecraft İndir

Minecraft eşya yapımı

Türkçe minecraft

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Minecraft 1.12.2 Full İndir Ücretsiz Minecraft 1.12.2 Yenilikler Özellikleri

Merhaba değerli ziyaretçiler,

Daha önce size bir çok başarılı sürümü virüssüz ve hiç bir aracı site olmadan yayınladım. Bugün sizlere yeni sürümlerden biri olan 1.12.2 sürümünü yayınlayacağım. Siteden ücretsiz olarak Minecraft indirebilir ve hiç bir aracı siteden virüs veya reklam görmeden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Üstelik internet hızınız ne kadar ise o hızla indirebileceksiniz.

Minecraft 1.12.2 Özellikleri
Minecraft yeni sürümünde görsel bir çok yenilikler var. Bunlardan ilki çimento bloklar.


ÇİMENTO BLOKLAR


Beton yapabilmeyi sağlayan bu yenilikler sayesinde çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Bunun yanında kum ve gravel gibi davranarak altında blok yoksa aşağıya düşüyor. Çimento bloklarını yapabilmek için kum, gravel ve boya gerekiyor yapımı aşağıda.


RENKLİ PAPAĞANLAR VE YATAKLAR

Oyuna renk katan özelliklerden biri de renkli papağanlar ve yataklar oldu. 

Aslında beklediğim ve geleceğini bildiğim bir yenilikti. Renkli yataklar sayesinde oyun daha keyifli hale geliyor.  Yatakta gerçek hayattaki gibi zıplayabiliyor ve oyun içerisinde yatak konforunu hissedebiliyorsunuz. Gerçekçilik anlamında büyük bir yenilik.

Yabancı forumlarda yeni hayvan isteklerini gören ekip yeni bir hayvan ekleyerek kullanıcıyı memnun ettiler. Papağan gerçek hayattaki ki omzumuzda durabiliyor. Bunun gibi bir çok özelliği ile keyifli bir oyun yaşatacak.

İLLUSION ILLAGER YENİ BİR YARATIK

Yeni yaratıkların gelmesi de artık bekleniyordu. Oyunu monotonluktan çıkaran bir başka yaratık da illusion illager oldu. İlision illager yani ilizyoncu köylü anlamına gelen bu yaratık ona yaklaştığınız anda size körlük veriyor ve ok ile size vurmaya başlıyor. Eğer bu yaratığa vurursanız kendini klonlayarak onu bulmanızı güçleştiriyor. Henüz nerde spawn olacağına dair bir bilgi yok elimizde.

Spawn etmek için t ye basıp ” /summon minecraft:ilussion_illager ” kodunu yazarsanız spawn olacaktır.

DAHA BİR ÇOK YENİLİK VAR

Özellikle gerçekçilik anlamında oyunda çok fazla yenilik var. Craft kitabı merdivenlere meşale koyma gibi bir çok güzellik oyun içerisinde sizi bekliyor. 

Şimdi dilerseniz indirme kısmına geçelim. Nasıl indireceğinizi mümkün olduğunca kolay bir şekilde anlatacağım.

NOT: İLERLEYEN GÜNLERDE İNDİRME VE YÜKLEMEDE BAŞARISIZ OLAN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN NASIL YÜKLENECEĞİ RESİMLİ OLARAK ANLATILACAKTIR. OYUN DENENMİŞ VE VİRÜSSÜZ OLARAK RAHATLIKLA EN HIZLI ŞEKİLDE SADECE BU SİTEDEN İNDİRİLEBİLMEKTEDİR. SİTEYİ FAVORİLERE KAYDEDEREK YENİ BÖLÜMLERİ ANINDA İNDİREBİLİRSİNİZ.

MINECRAFT 1.12.2 İNDİRMEK İÇİN LİNKE TIKLAYIN >>>>>> Minecraft 1.12.2 indir

4 yorum: